MÖBLER / Bord / Bord 13824290
nr 1382 4290
Bord
Med klaffar. Bredd: 85,2x20cm, cm. Djup: 67cm. Höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:03:35